7fspg0w2b6tdbmaowdr2hzy9k0I5

Představuji Vám můj nový online kurz

Minimalismus step by step

Protože jen to nejlepší je pro tebe opravdu to dobré.

Kurz minimalismu step by step by ti měl pomoci lépe pochopit, co minimalismus je a jak může prospět tvému životu. Měl by ti poskytnout jasný plán, jak zjednodušit svůj život a žít s větším záměrem.

Poskytne ti praktické nástroje a strategie, které ti pomohou uklidit tvůj domov, zjednodušit tvůj rozvrh a snížit tvoji celkovou spotřebu.

Jaký je život minimalisty, proč se jím vůbec chtít stát ?

Návrh bez názvu (1)

Jasnost: 

Minimalismus vám umožní vidět věci jasněji. 

Když omezíte rozptylující prvky a nepořádek, které vám mohou zakrýt zrak, získáte jasnější pohled na svůj život a své cíle.

Návrh bez názvu (1)

Život minimalisty se vyznačuje jednoduchostí, cílevědomostí a zaměřením na to, co je skutečně důležité. Zde jsou některé z věcí, které ho dělají krásným:

Návrh bez názvu (1)

Svoboda: 

Minimalismus podporuje svobodu, a to jak z hlediska fyzického, tak duševního prostoru. Když budete žít s menším množstvím věcí, můžete ve svém životě zažít větší svobodu a flexibilitu.

Návrh bez názvu (1)

Všímavost: 

Minimalismus podporuje všímavost a cílevědomost. Přítomností v daném okamžiku a vědomým rozhodováním si můžete vytvořit smysluplnější a naplněnější život

 

Návrh bez názvu (1)

Spojení: 

Minimalismus může vést k většímu propojení s ostatními. Zjednodušením života se můžete zaměřit na budování smysluplných vztahů a zážitků, na kterých skutečně záleží.

Návrh bez názvu (1)

Radost:

Minimalismus může do vašeho života přinést pocit radosti a spokojenosti. Když budete žít způsobem, který je v souladu s vašimi hodnotami a prioritami, můžete zažít hlubší pocit štěstí a naplnění.

Návrh bez názvu (1)

Celkově se život minimalisty vyznačuje jednoduchostí, cílevědomostí a zaměřením na to, na čem skutečně záleží. 

Přijetím minimalismu si můžete vytvořit krásný a naplněný život, který odráží vaše skutečné já a vaše nejhlubší touhy.

Návrh bez názvu (1)

Jaké jsou pro mě ty největší benefity ?

Jdu do toho, chci kurz. Chci se stát sťasným minimalistou.

Co všehno se v kurzu dozvíš a naučíš ?

Tento komplexní kurz minimalismu je navržen tak, aby ti pomohl dosáhnout jednoduššího a cílevědomějšího životního stylu.

Ve čtyřech zasvěcených audio lekcích se naučíš základní principy minimalismu a naučíš se je aplikovat v každodenním životě.

Průvodce osvojením základních návyků ti pomůže vytvořit nové rutiny, které podpoří tvůj minimalistický životní styl, zatímco průvodce nastavením správného myšlení ti pomůže osvojit si pozitivnější a uvědomělejší přístup k životu.

Dozvíte se také, jak začít s tříděním svých věcí, včetně konkrétního průvodce tříděním knih.

Chápu, že vyřazování nepotřebných věcí může provázet hodně vzpomínek a lítosti, a proto jsem připojila průvodce, kam s vyřazenými věcmi, aby ses jich mohl zbavit ekologicky šetrným způsobem. Dozvíš se také, jak rozpoznat kvalitní materiály, abys ses mohl informovaně rozhodnout, co si ponechat a co nechat být.

A pokud s minimalismem začínáš, sekce základní  otázky a odpovědí je ideálním zdrojem, který ti pomůže zodpovědět všechny tvé otázky a povede tě na cestě k jednoduššímu a spokojenějšímu životu.

Přihlášením se do kurzu minimalismu, získáš dovednosti a znalosti potřebné ke snížení spotřeby, zjednodušení života a zažiješ klid, svobodu a radost, které přináší minimalistický životní styl. 

Připoj se ke mě tedy ještě dnes a vydej se na cestu k cílevědomějšímu životu.

Cena kurzu 2 940,-

Jdu do toho, chci kurz. Chci se stát sťasným minimalistou.

Čistý prostor