Konstelace poskytne mysli náhled na řešení, na mnohem hlubší úrovni, postavením konstelace se   celý systém se znovu vybalancuje a vytvoří se tak nová realita.  

Výsledkem je uvolnění energie k provedení nezbytných kroků. Protože se jedná o ztělesněnou zkušenost pro všechny zúčastněné,  konstelace tím vytváří hluboké porozumění a znalost toho, co je potřeba ke změně, jelikož zkušenost a porozumění jsou obrovsky důležité aspekty v našem posunu a růstu . 

Business konstelace poskytují oba aspekty za podmínek, které jsou pro nás ideální.

Chceš se zeptat svého businessu co aktuálně potřebuje ?

Chceš se podívat na tvoji zónu génia ?

Chceš si vyřešit vztah k penězům ?

Chceš nabýt více sebedůvěry ?

Chceš přidat do tvého podníkaní více stability  ?

Chceš najít v podnikání více radosti a zabavy ? 

Business není věda, business je tvá součást.

Stačí se ho zeptat.

Business konstelace, které pořádám nemají žádného vedoucího, skupina vždy funguje jako celek a přirozeně spolupracuje. Já pouze provázíme ženy večerem, koriguji záměr večera a starám se, aby se cítily všechny královsky.
Nehodlám totiž podporovat v ženách pocit, že někdo ví lépe než ony samy, naopak můj cíl je ukázat jim, že jsou to ony kdo vědí, co je pro ně nejlepší a že jejich moudrost přispívá celku.
Tahle zkušenost je totiž v podnikání nenahraditelná, protože bez ní, jsme stále závislé na radách a volbách jiných lidí.
Maximální počet účastníků včetně mě je vždy 7, abychom si užili celý večer v klidu a měly na vše dost času a mohli si večer vychutnat jako úspěšné podnikatelky.

Moje poselství a proč pořádám business konstelace

DSC_6651
Co bych chtěla prostřednictvím konstelací poslat dál je, že pokud vám něco nejde, v něčem se vám nedaří, někde naprosto zaostáváte, máte pocit, že vám ujel vlak, že jste úplně mimo mísu, že už všichni to svoje štěstí chytli za pačesy a vy pořád nic věřte že jste v pořádku.
Protože to, že vám nefunguje něco co zvládají všichni ostatní levou zadní, může znamenat, že jste tady pro to, aby jste ukázali světu, že to jde jinak, že jsou tu další cesty, který ještě nikdo neprošlapal.
To, že nezapáde do žádných dosud známých pouček na úspěch, znamená jen to, že máte otevírat dveře který vedou úplně jinou cestou než se odebírá většina.
Jsme zahlcení falešnou dokonalostí.
Hledejte na svých nedokonalostech tu výjimečnost, kterou vám poskytují,
protože tyto nedokonalosti Vám mohou vidělat mnoho pěněz.
Business konstelace jsou také skvělou obchodní příležitostí. 
Je to skvělá příložitost představit svoji práci osobně skupině podobně nalazených žen.
Mám zkušenosti, že mnoho účastnic pak nakoupí u dalších účastnic, protože je zná a má k nim osobní vztah a důvěru.
 

Recenze účastnic

Pokud znáte rodinné konstelace, tak na ně zapomeňte, protože tohle bude jízda. Bude to taky dojemný, intenzivní a nesmírně inspirativní, jak pro vás, tak i pro ostatní. Já jsem šla spíš ze zvědavosti, žádný byznys zatím nemám, ale chci. Tak jsem šla zjistit, co by to vlastně mělo být a kde začít, a dostala jsem odpovědi, které mě na jednu stranu překvapily, ale zároveň jsem někde v sobě tušila, ale nedovolila jsem je přiznat sobě, natož před ostatními. V tom bezpečném prostoru jsem je ale přijala a nadchly mě. Janička celé setkání krásně vedla, bylo to profesionální a zároveň laskavé a taky zábava. A pokud budete mít to štěstí a Janička vám vyplní roli Peněz nebo čehokoliv jiného, pak se můžete těšit na neuvěřitelnou párty. Naprosto souzním s jejím heslem, že už není potřeba v životě trpět a čistit a odblokovávat, ale žít v radosti a dělat si to hezký. Můžete se mít dobře a Janička vám ukáže, jak na to.
Sandra Šindelářová
Lektorka impro angličtiny
U svého businessu jsem řešila jeho míru autenticity a otevřenosti, která je pro mě naprosto zásadní. Takže určitě do svého podnikání budu přidávat více ze mě samotné a více sdílet to, jak svou práci dělám svým jedinečným způsobem A nejlepší je, že Jana Amortová dokáže všechny témata vést v lehkosti a hravosti a je to neskutečná zábava a radost U mě stačila jedna věta: Co to vůbec řešíš? A bylo vymalováno! Děkuji Jani za to co děláš a díky všem dalším inspirativním ženám Bylo to báječné a těším se na další akce!​
Kristýna Vyslychová
Krystal architektura
Konstelace s Janou - vhled do podvědomí, něco, co tě ani nenapadne, že s tvým businessem může souviset + jasné info do vědomí, co tinedochází aneb v mém případě tvému businessu chybí tvoje sebedůvěra. Příliš snadné? Ano, ale někdy je potřeba to vidět jinak, jiným úhlem pohledu, který sama nemáš, něco až tak snadnýho, co ti nedochází. U každého to může být něco jiného, někdy,,drobnost,, někdy něco hlubšího co bývá až v podvědomí. Ty aha momenty jsou velmi hybné a posunou vás zase vpřed, mě jasně vedou a přicházejí mi do života snáz další možnosti, jak vše prolomit do fungujícího a prosperujícího podnikání. Je to urychlení, další zkratka, ne procházka růžovou zahradou, zkrátka další cenná pomoc na cestě.​​
Michaela Sirná
Facelift joga lektor
Byznys konstelace s Jančou?...pořád nemůžu najít slova...no prostě nad očekávání skvělá akce (rozuměj jídlo - veganský!!!, super lidi - jsem introvert, ale tyhle ženy mi sedly hned a spousta legrace - bolely mě břišáky! (to jako fakt). Přitom hloubka, boží náhledy, prožitky, uvědomění, expanze sebevědomí, protože ostatní ti s humorem a laskavostí vyzrcadlí jak úžasná jsi se vším co k tobě patří a jak moc (nekonečně!) hojnosti máš k dispozici, když si to dovolíš. A vlastně už si to tam rovnou dovolíš, protože v tom poli, které tam Janča tvoří, už ti ani nepůjde být nic míň než ve skutečnosti jsi.
Daniela Machová
Kraniosakrární terapie a péče o jizvy

Termíny a přihlašovací formuláře

Praha 16.2. od 17:30 s možností ubytování v apartmánu 

Praha 16.3. od 17:30 s možností ubytování v apartmánu 

Na všechny se moc těším.
Jana Amorová
Vaše Laskavá minimalistka